Dřevostavby na klíč

Postavit dům není jen tak, zní mnohokrát opakované a zažité přesvědčení. Nejprve je třeba dlouho plánovat, potom oběhávat úřady a vyřizovat povolení, registrace a vyjádření, potom shánět řemeslníky a vybírat firmy. Následně řešit každý den problémy na stavbě s několika dodavateli nutně vznikající a když už by mělo být všechno hotové a v pohodě, znovu obíhat úřady, kolaudovat, připojovat na sítě a reklamovat. Ale nešlo by to jednodušeji, chce se zvolat? Šlo

img_1708-(1).jpg

Stavte bez starostí

 

Oblíbená česká představa „sám sobě stavebníkem i dodavatelem a zhotovitelem,“ dnes už nemusí platit. Moderní doba přináší nejen změny v používaných materiálech, ale i v přístupu stavebníků-objednavatelů a stavebních firem.

 

Tak jako dnes už nemusíme volit mezi cihlou, tvárnicí a okálem a můžeme zvolit moderní dřevostavbu, kvalitní konstrukci, hotovou za několik týdnů, tak můžeme zvolit daleko modernější způsob přístupu k řešení stavby jako takové: Stavbou na klíč.

 

Od počátku do konce

 

Dřevostavby jsou nejmodernějším trendem v šetrném a úsporném bydlení. Jsou levné, krásné a energeticky úsporné. Dají se postavit velmi rychle a zároveň bez starostí. Protože ve své konstrukci využívají nejmodernější technologie, je jejich stavbu vhodné svěřit odborníkovi. A když už svěřit odborníkovi, tak se vším všudy.

 

Auto si neopravujete, dům si také nemusíte stavět

 

Stavění na klíč je ideální volbou pro stavebníky, kteří chtějí nové, kvalitní a moderní bydlení. Chtějí prostě bydlet a nechtějí se stavbou dennodenně zaobírat. Dřevostavba na klíč pro klienta znamená prakticky jen tři kroky: Oslovit kvalitní firmu a za pomoci jejích odborníků vybrat vyhovující řešení a nechat si ho přizpůsobit na míru, objednat a v daném termínu se nastěhovat.

 

Nemusíte už vyběhávat úřední povolení, nemusíte už fungovat jako stavbyvedoucí a stavební dozor. Skutečně kvalitní práci odvádí vždy jen ten, kdo ji dělá denně a je erudovaným odborníkem ve svém oboru. Takovou práci oceníte právě u dřevostavby, protože kvalita jejího provedení je rozhodující pro pohodu a bezproblémovost budoucího užívání.

 

Vyberte, objednejte a nastěhujte se

 

Abyste si mohli dopřát vysněné nové bydlení bez starostí, obraťte se na firmu, která nabízí kompletní služby: Dřevostavby na klíč. Jednoduše zajdete za projektanty, vyslovíte své představy a necháte si je načrtnout na papír. Zkušení pracovníci Vám poradí v drobnostech, u kterých budete váhat. A potom už jen objednáte a budete sledovat, jak Vaše stavba roste. Plánujete investici do nového bydlení? Bydlete moderně a ušetřete mnoho starostí. Vaším novým domovem může být dřevostavba na klíč. Úplně jednoduše.

O nás

Každý investor, tedy každý zákazník je pro nás důležitý a uvědomujeme si, jak je každý individuální. Vytváříme domy pro život.

Kontakty

Jan Hrabánek
mobil: +420 602 531 531
mail: habox@me.com 

Následujte nás

FacebookInstagram